• Prečo nám venovať 2% ?

  Posted on 29. február 2016 by admin in Ostatné.

  vidiek_baner

  Venujeme sa projektom, ktoré nerozvíjajú len jeden región ale pomáhajú a inšpirujú celé Slovensko.

  farmari_baner

  Náš portál Farmička.sk navštevujú tisíce ľudí a stovky farmárov, pestovateľov, chovateľov či výrobcov si vďaka nemu vylepšuje svoje rodinné rozpočty.  Zároveň sa snažíme prinášať inšpiratívne články, návody a pozvania na zaujímavé a chutné podujatia v slovenských regiónoch. Viac o projekte Farmička.sk

  vcielka_baner

  Veľký dôraz kladieme na včely, sú dôležité pre prírodu, krajinu i človeka.  Vďaka ich opeľovacej činnosti máme 3/4 našich potravín a sú symbolom čistého a a najmä živého vidieka. Okrem malej včelnice organizujeme aj rôzne vzdelávacie akcie. Viac o našich včelách a vzdelávaní.

  cylotrasy_baner

  V roku 2015 sme sa venovali aj cyklotrasám. Slovensko a jeho regióny sú prekrásne a ako lepšie ich spoznať ako zosedla bicykla? Zmapovali sme stovky kilometrov lesných a poľných cestičiek na Horehroní a na Muránskej planine a viac než 100km by malo v roku 2016 pribudnúť na mapu fungujúcich cyklotrás. Viac o našich cykloaktivitách.

  zapka_baner

  Voda sa stala v posledných rokoch ovplyvnených klimatickou zmenou rozhodujúcim živlom potrebným pre život ale i pre rozvoj nášho vidieka. V roku 2016 sa budeme venovať viacerým projektom, bežiacim i novým, ale financie získané prostredníctvom venovania 2% z dane sme sa rozhodli použiť na projekt „Vráťme vodu do prírody“. Viac o tomto projekte.

  Podporte nás aj Vy! – Predvyplnený formulár si môžete stiahnuť TU.